• Marka własna

Jeśli chcesz sprzedawać olej swojej własnej marki, a nie posiadasz możliwości uruchomienia własnej linii produkcyjnej ta oferta jest dla Ciebie.
Nasze wieloletnie doświadczenie i odpowiednie zaplecze technologiczne umożliwiają produkcję oleju pod markę własną klienta. Jesteśmy w stanie przygotować do sprzedaży każdą ilosć oleju. Skutecznie pomagamy we wdrożeniu produktu na rynek. Zapewniamy kompleksową obsługę i pomoc na każdym etapie począwszy od przygotowania projektu graficznego etykiety do transportu do twojego magazynu.
Oleje mają wszystkie niezbędne dokumenty, oraz badania.

Jak to działa? To proste:

Pierwszym etapem jest wybór oleju i pojemności butelki w jakim chcesz go sprzedawać. Następnym ważnym krokiem jest przygotowanie odpowiedniej etykiety. Możesz ją przygotować sam według naszych wytycznych i dostarczyć ją do nas, lub skorzystać z naszych usług projektowych.
Gdy etykieta jest gotowa, a wybrane przez Ciebie oleje są wytłoczone wystarczy już tylko konfekcja i pakowanie. Twoje produkty dostarczymy bezpiecznie we wskazane przez Ciebie miejsce wraz z kompletem niezbędnych dokumentów.

Aby dowiedzieć się więcej skontaktuj się bezpośrednio z handlowcem z Twojego regionu. Umów się na spotkanie, zadzwoń lub napisz do nas wiadomość.