• Sposoby płatności

Formy płatności

Płatność za zamówione towary w sklepie internetowym olejekaszubskie.pl następuje podczas:
 

  • płatności online: szybki przelew pay by link, karty płatnicze Visa i MasterCard, BLIK
  • odbioru przesyłki za pobraniem - przesyłka pobraniowa
  • przedpłaty przelewem na konto bankowe (w tytule przelewu należy podać numer zamówienia)

Nasze dane:
11 1050 1139 1000 0091 4834 7421,
ACS sp z o.o.
ul. Pogodna 6, Strzelce Górne
86-020 Dobrcz

(W przypadku wystąpienia konieczność zwrotu środków za transakcję dokonaną przez klienta kartą płatniczą, sprzedający dokona zwrotu na rachunek bankowy przypisany do karty płatniczej Zamawiającego),

Płatności elektroniczne i płatności kartą płatniczą (płatności online)- wygodny i bezpieczny sposób dokonania wpłaty za pośrednictwem internetu poprzez system płatności www.bluemedia.pl. Jeśli wybierzesz tę formę płatności, system automatycznie skieruje Cię na bezpieczną stronę, na której wybierzesz swój bank i wygodnie dokonasz opłaty. System obsługuje także płatności za pomocą kart MasterCard i VISA. Bezpieczeństwo płatności online zapewnia Blue Media S.A. (www.bluemedia.pl)

W przypadku wystąpienia konieczności zwrotu środków za transakcję dokonaną przez klienta kartą płatniczą sprzedający dokonana zwrotu na rachunek bankowy przypisany do karty płatniczej Zamawiającego.


Przelew tradycyjny - wpłata na nasz rachunek bankowy w walucie PLN ING 11 1050 1139 1000 0091 4834 7421, którego numer otrzymasz także w wiadomości e-mail potwierdzającej przyjęcie zamówienia.

Płatność za pobraniem przy odbiorze przesyłki. Wybierając formę płatności przy odbiorze, za zamówione towary zapłacisz gotówką kurierowi przy odbiorze przesyłki.